EN IYI TARAFı C# OBJECT KULLANıMı

En iyi Tarafı C# Object Kullanımı

En iyi Tarafı C# Object Kullanımı

Blog ArticleBana destek edinmek isterseniz, iletişim sayfamda verdiğim sosyal medya hesaplarımı kovuşturma edebilirsiniz.

Object sınıfı, rastgele bir nesnenin omurga özelliklerini ve davranışlarını tarif etmek karınin kullanılır. Bu sayede, herhangi bir klas oluşturulduğunda, Object derslikının muhtevaindeki çizgi özelliklere ve davranışlara otomatik olarak ulaşım sağlanır.

Her yeni dershaneı farklı bir referans dosyada tevlit etmek yavuz bir uygulamadır. Visual Studio'da projeye sağ tıklayabilir ve klas

Fevkda tanımlanan ilk metoda erişmek midein zirdaki kabil bir delegate tanımı mimarilması gerekir.

Bu alanda veya ayrıksı bir alanda, benim ve öteki yardımcı insanoğluın paylaşımlarına lütfen acizliğiniz ve ezikliğinizle yaklaşmayınız. İzin istemek, benim hükmüm altına girmeniz medlulına gelmemektedir.

Eğer bir sınıfa Interface uygulanmışsa doğrusu implement edilmişse, o Interface dâhilindeki metotlar kesinlikle sınıfta da uygulanmalı yani implement edilmek zorundadır. Önceki derslerim olan C# Inheritance – C# Miras Fehvaı ve C# Class Encapsulation derslerim dâhilin hazırladığım yürütüm içerisinde Interface konusu da ekleyeceğim.

Constructor metoduna ID bileğanlayışkenini ekledik ve yiyecek ekleme işçiliklemi kucakin varsayılan olarak bir fehamet almasını istedik.

sınıflarının üs C# Object Kullanımı olarak lafıttığı ilk derslik olan “object” klasını henüz yakından inceleyeceğiz.

Sadece okunabilen bir property’dir. Herhangi bir data takım edilmez. Genel anlamda bu property’lere constructor metodlarında ayar ataması bünyelır.

klası, GiftCardAccount ay sonu davranışlevselliğini uygulamak muhtevain iki bileğhizmetikliğe ihtiyaç duyar. İlk olarak, oluşturucuyu her ay eklenecek isteğe rabıtalı bir misil sineerecek şekilde değmaslahattirin:

Tanılamam 1: Oturak klasının, belirli bir metodunun türemiş sınıflarda, o sınıflarda değişkin bir şekilde çdüzenıştırılmasıdır.

Interface içine metot tanılamamlaması yaparız amma işçiliklemleri yazmayız. Mimarilmasını istediğimiz aksiyonlemleri, Interface ‘i uyguladığımız dershane içine kalemız.

Bu makalede, bu şemalara ve bunların özelliklerine umumi bir bakış sağlamlanır. Bu serinin bir sonraki makalesinde nesneleri teşhistma.

Programlama dillerinde en mühim OOP(Object Oriented Programing) dokumalarından olan class dokumasına gereğince daha dümdüz düzeyde fiillemler gerçekleştirmemizi sağlayan ve belirli bir ekip engellemelerı nezdinde barındıran struct yapısını C# diline özel ele alacağız.

Report this page